Bible pro Vánoce 2007

Domovská stránka -> Bible pro Vánoce 2007

Vážení přátelé, bratři a sestry,

okolo nás žije tisíce lidí, kteří se doposud nesetkali se zvěstí Božího slova, a vánoční období bývá nejvhodnější příležitostí pro jejich oslovení. Věřím, že každý z nás má ve svém okolí někoho, komu by mohl věnovat unikátní vánoční dárek - Bibli. Česká biblická společnost, jejímž posláním je šířit Boží slovo, proto přichází s nabídkou Bible pro evangelizační použití za velice dostupnou cenu.Projekt "Bible pro Vánoce 2007":

Co: Bible, Český ekumenický překlad, vydání volitelně s deuterokanonickými knihami (DT) nebo bez nich. Jednosloupcová sazba s odkazy na vnějším okraji knihy je zvlášť vhodná pro lidi, kteří nejsou zvyklí na "církevní" grafickou úpravu ve dvou sloupcích. Kvalitní tvrdá vazba ve vínové kožence činí toto vydání hodnotným dárkem.

Za kolik: běžná cena je 359 Kč (bez DT) a 389 Kč (s DT), v této akci nabízíme obě vydání za stejnou cenu 180 Kč! Podmínkou je nekomerční využití, pouze pro evangelizační účely.

Kdy: akce je časově omezena do 31. prosince 2007. Objednávky přijaté v posledních dnech roku budeme vyřizovat až v lednu.

Množství: minimální odběr je 10 ks. Objednávky budeme vyřizovat v pořadí, jak je od vá.s obdržíme, až do vyčerpání zásob.

Doprava: Bible si můžete vyzvednout osobně ve skladu v Domě Bible, Náhorní 12, Praha 8, nebo vám je pošleme poštou (poštovné za jeden balík se pohybuje okolo 55 Kč). Balné vám v této akci neúčtujeme!

Objednávky: využijte jakýkoli z uvedených kontaktů - dopis, telefon, fax nebo e-mail. V objednávce laskavě uveďte správné katalogové číslo (1124 bez DT, 1125 s DT) a počet kusů.

S touto akcí přicházíme v době, kdy knihy jsou stále ještě zatíženy pouhými 5 % DPH. Od Nového roku se DPH zvýší na 9 %, což akce tohoto druhu zdraží. Věřím, že naše nabídka přispěje k rozšíření radostné zvěsti evangelia ve vašem okolí.

S přáním požehnaného prožití blìžícího se Adventu a Vánočních svátků

Mgr. Pavel Novák, ředitel